"WYWA - EOLA" šventė dramatišką pirmąją pergalę

"WYWA - EOLA" šventė dramatišką pirmąją pergalę 570

Balandžio 24 d. „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ rungtynėse susitiko „Reborda - Taisom.lt“ ir „WYWA - EOLA“ komandos. Po dramatiškos kovos pergalę šventė „WYWA – EOLA“ – 69:66 (16:16; 16:18; 15:21; 19:14)

Pirmasis kėlinukas vyko gan nerezultatyviai, komandos keitėsi netaikliais metimais ir po pirmojo kėlinuko rezultatas lygus – 16:16.

Antrąjame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos žaidė taškas į tašką ir tik antroje kėlinuko pusėje po kelių sėkmingų „WYWA – EOLA“ komandos atakų pastarieji įsiveržė į priekį – 32:27. O po dviejų kėlinių į ilgają pertrauką „WYWA – EOLA“ įsineša 2 taškų pranašumą – 34:32.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi taikliais tritaškiais metimais, tačiau ilgesnę taiklių metimų seriją pratęsė „WYWA – EOLA“ ir susikrovė 8 taškų pranašumą – 53:45. O po triejų ketvirčių rezultatu 55:47 priekyje pastaroji ekipa.

Ketvirtąjame kėlinuke „Reborda – Taisom.lt“ surengė spurtą ir pasivyjo savo varžovus. Nuo tos akimirkos aikštelėje įsitvyrojo įtemptas krepšinis, kuriame sekė žaidimas taškas į tašką. Likus žaisti 22 sekundes priekyje buvo „WYWA – EOLA“. Rimantas Šimus pridėjo dvitaškį ir „WYWA – EOLA“ šventė dramatišką pergalę prieš „Reborda – Taisom.lt“ rezultatu 69:66.

MVP: „WYWA – EOLA“ Edvinas Puklevičius – 23 t., 12 at.k., 19 n.b.

„WYWA – EOLA“ Rimantas Šimkus – 8 t., 9 at.k., 5 rez.p., 15 n.b.

„Reborda – Taisom.lt“ Darius Šaulys – 14 t., 7 at.k., 5 per.k., 24 n.b.