"WYWA - EOLA" šventė užtikrintą pergalę

"WYWA - EOLA" šventė užtikrintą pergalę 603

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos miesto „Pavasario taurėje“ susikovė „WYWA - EOLA“ ir „VMG“ komandos. Lengvą pergalę rezultatu 100 - 64 (20-17; 26-12; 25-20; 29-15) iškovojo „WYWA - EOLA“.

„VMG“ varžybų pradžioje nustebino varžovus ir kėlinuko viduryje išsiveržė į priekį 6 taškais (13-7), tačiau  E. Puklevičiaus ir K. Gailiūno pastangomis „WYWA - EOLA“ komanda persvėrė rezultatą ir komandos kelinį baigė 20-17.

Antrajame kėlinuke „WYWA - EOLA“ komandos žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą ir uraganiniu puolimu parbloškė savo varžovus o komandos ilsėtis į pertrauką išėjo „VMG“ komandai atsiliekant 29-46.

Antroje varžybų pusėje „VMG“ komandai nepavyko pakeisti varžybų eigos ir „WYWA - EOLA“ šventė užtikrintą pergalę 100 - 64.