"WYWA" nutraukė sėkmingą "Pajūrio špylmanų" atkarpą

"WYWA" nutraukė sėkmingą "Pajūrio špylmanų" atkarpą 581

Antradienį, gegužės 7 dieną  „Pavasario įmonių taurėje“ susitiko „Pajūrio špylmanai“ ir „WYWA“. Pergalę rezultatu 79-67 (19-19; 20-14; 16-11; 24-23) iškovojo „WYWA“.

Rungtynes „Pajūrio špylmanai“ pradėjo spurtu 8-0, neprabėgus daug laiko „WYWA“ rezultatą išlygino ir kėlinys baigėsi taikiai 19-19.

Antrajame kėlinyje „Pajūrio špylmanai“ sutriko ir ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų. Ekipa pabudo tik antroje kėlinio pusėje. Įpusėjus rungtynėms „WYWA“ pirmavo rezultatu 39-33.

Trečiajame kėlinyje ekipos dažnai klydo, žaidimas nebuvo rezultatyvus ir akiai patrauklus. Po trijų kėlinių „WYWA“ pirmavo rezultatu 55-44.

Ketvirtajame kėlinyje „Pajūrio špylmanai“ buvo priartėją iki 2 taškų, bet tai ir buvo viskas ką jaunimas sugebėjo padaryti. Visus takšus ant I sudėjo puikiai po krepšiu rungtyniavęs Karolis Gailiūnas. Rungtynės baigėsi rezultatu 79-67.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Karolis Gailiūnas 25t. 16 atk.kam. 35 n.b.

„WYWA“ Vytas Stončius 9t. 9 atk.kam. 19 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ Paulius Kazlauskas 17t. 7 atk.kam. 24 n.b.