"WYWA" suraizgė pirmąjį šimtuką prieš aktrintamąsias

"WYWA" suraizgė pirmąjį šimtuką prieš aktrintamąsias 598

Gegužės 20 dieną „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje“ susitiko „WYWA“ ir „Dituva“ komandos. „WYWA“ be vargo pasimėgavo rungtynėmis ir įveikė varžovus 100:47 (19:14; 17:8; 31:14; 33:11).

Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką. „WYWA“ komanda leido daugiau aikštelėje pasireikšti antrojo penketo krepšininkams, tačiau laimėjo kėlinuką 19:14.

Antrame ketvirtyje „WYWA“ ir toliau rotavo tolygiai sudėtimi taip leidžiant kiekvienam pajusti žaidybinį ritmą, tačiau persvara augo nežymiai. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis „WYWAI“ pirmaujant 36:22.

Po ilgosios pertraukos įvyko tai kas laukė neišvengiamai. „WYWA“ pradėjo spurtuoti ir dideliais žingsniais didinti savo persvarą. Kitaip tariant likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas, o rungtynes vainikavo Mindaugo Juškevičiaus ir Luko Tamošiūno „alley oop“ po kurio „WYWA“ šventė pergalę 100:47.

MVP: Rimantas Šimkus "WYWA" 21 tšk., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam., 34 nb.

Karolis Gailiūnas "WYWA" 12 tšk., 14 atk. kam., 25 nb.

Neilas Tamošiūnas "WYWA" 10 tšk., 9 rez. perd., 24 nb.