"VKKM - Saulės kaina" antroje rungtynių pusėje iškovojo pergalę

"VKKM - Saulės kaina" antroje rungtynių pusėje iškovojo pergalę 1481

Spalio 18  dienos vakarą  „Mano Būstas“ taurės rungtynėse susitiko  „KKM – Newlink Trust“ ir „VKKM – Saulės kaina“ komandos. Pergalę rezultatu 87-62 (17:20; 20:14; 25:16; 25:12) iškovojo „VKKM – Saulės kaina“ komandos krepšininkai.

Pirmojoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova o kaip ant „sparnų“ rungtyniavę „KKM – Newlink Trust“ komandos krepšininkai tempiami Gusto Leščinsko (pataikė 2 tritaškius iš 3) ir Aivaro Simonaičio, kurį laiką pirmavo, tačiau su antro kėlinuko sirena varžovai pataikė tritaškį ir išsiveržė į priekį 37-34.

Po didžiosios pertraukos vyresnieji „VKKM – Saulės kaina“ komandos krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą puolime, suaktyvino gynybą ir iškovojo pergalę solidžiu pranašumu 87-62.

Įdomus faktas, kad „VKKM – Saulės kaina“ šiose rungtynėse perėme net 21 kamuolį ir tai sugebėjo paversti net 32 taškais.

MVP Aredas Dziuba (VKKM – Saulės kaina) 27 tšk., 6 rez. p., 4 per.k. 29 n. b.

Martynas Dirkstys (VKKM – Saulės kaina)  16 tšk., 9 atk. k., 4 per.k. 24 n. b.