"Adrijus - Mano būstas" nepaliko jokių vilčių "Redo" ekipai

"Adrijus - Mano būstas" nepaliko jokių vilčių "Redo" ekipai 1166

Lapkričio 22 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Adrijus – Mano būstas“ ir Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 89:50 (26:13; 18:8; 27:18; 28:11) iškovojo „Adrijus – Mano būstas“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Adrijus – Mano būstas“ susikrovė solidžią persvarą ir po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 26:13.

Antrajame kėlinyje „Adrijus – Mano būstas“ nemažino apsukų. Puikus puolimas ir gynyba, o gal labiau tiesiog „Redo“ ekipos nepuolimas, tik dar labiau padidino atotrūkį nuo varžovų. Po dviejų kėlinukų „Redo“ atsilikinėjo rezultatu 21:44.

Antroji rungtynių pusė - liko tik formalumai. „Redo“ nesukūrė jokių stebuklų, o „Adrijus – Mano būstas“ iškovojo pergalę rezultatu 89:50.

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Steponaitis (Adrijus – Mano būstas) 23 t., 8 atk. k., 1 rez. p., 2 išp. p., 1 per. k., 29 n. b.

Robertinas Vilimas (Adrijus – Mano būstas) 11 t., 6 atk. k., 8 rez. p., 20 n. b.

Paulius Adomaitis (Redo) 21 t., 6 atk. k.,  2 rez. p., 2 per. k., 4 išp. p.,  16 n. b.