Įspūdingo sugrįžimo neužteko - Izoton komanda iškovojo pergalę

Įspūdingo sugrįžimo neužteko - Izoton komanda iškovojo pergalę 1156

Lapkričio 15 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „VKKM – Saulės kaina“ ir „Izoton“ komandos. „Izoton“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų ir rungtynes laimėjo rezultatu 80:70 (18:22; 25:12; 22:12; 15:24).

Rungtynės prasidėjo apylygiai o per paskutines dvi minutes spurtavę „VKKM – Saulės kaina” komandos krepšininkai išsiveržė į priekį 4 taškais. Antrajame kėlinuke „Izoton” komanda pabudo iš šalto dušo ir suprato, kad lengvai pergalės nepasieks, bei suaktyvimo gynybą ir tai išmušė jaunuosius krepšininkus iš vėžių, o gera Mindaugo Kundroto atkarpa kėlinuko pabaigoje leido „Izoton” komandai pirmauti 9 taškais (43-34).

Po didžiosios pertraukos jaunieji krepšininkai nerado atsakymo įsisiautėjusiam Gytautui Kibelkiui kuris dominavo abiejuose aikštelės pusėse. O po trijų kėlinių net 19 taškų pirmavo „Izoton” komandos krepšininkai, kurie atsipalaidavo ir vos nenukentėjo, kai „ VKKM – Saulės kaina” juos pradėjo spausti per visą aikštelę, jų persvara ištirpo iki 4 taškų, tačiau po minutės pertraukėlės „Izoton” komandos krepšininkai stabilizavo situaciją laimėję atkarpą 6-0 ir iškovojo pergalę.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gytautas Kibelkis (Izoton) 21 tšk., 13 atk.k., 37 n. b.

Kristupas Burneika (Izoton) 12 tšk., 10 at. k., 19 n. b.

Justas Dargevičius (VKKM-Saulės kaina) 30 tšk., 5 atk. k.,4 rez.p., 4 per.k., 30 n. b.