Vos penkiese susirinkę „Dragūnai“ neprilygo „Adrijus - Mano būstas“ komandai

Vos penkiese susirinkę „Dragūnai“ neprilygo „Adrijus - Mano būstas“ komandai 1210

Sausio 22d.  dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Dragūnai “ ir „Adrijus - Mano būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 65:99 (14:24; 17:21; 16:31; 18:23) iškovojo „Adrijus - Mano būstas“.

Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Dragūnai“ jau nuo pat pradžių buksavo ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:24 „Adrijus - Mano būstas“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje „Adrijus - Mano būstas“ komanda ir toliau didino savo pranašumą, tačiau likus 2min iki ilgosios pertraukos „Dragūnai“ dar bandė kapstytis iš situacijos ir surengė spurtą 10:4. O antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 45:31 „Adrijus - Mano būstas“ naudai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė. „Adrijus - Mano būstas“ komanda rengė viena greitą ataką po kitos ir taip laimėdami šio vakaro rungtynes rezultatu 99:65.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Adrijus - Mano būstas) Paulius Šylius 32 t., 13 atk. k., 2 rez. p., 5 išp. p., 43 n. b.

Valentinas Rumiancevas (Adrijus - Mano būstas) 3 t., 10 atk. k., 16 rez. p., 4 per.k., 23 n. b.

Paulius Parnarauskas (Dragūnai) 24 t., 11 atk. k., 2 rez. p., 3 išp. p.,  20 n. b.