Kosminį sugrįžimą surengusi "Reborda" krito paskutinėmis sekundėmis

...

Kosminį sugrįžimą surengusi "Reborda" krito paskutinėmis sekundėmis 845

Birželio 10 dieną ,,Inter Cars“ mažojoje taurėje susitiko „WYWA“ ir „Reborda“ komandos. Antrosiose tarpusavio rungtynėse pergalę rezultatu 64-62 (19-14; 22-12; 14-19; 9-17) šventė „WYWA“.

Pirmajame kėlinyje žaidimo tempą diktavo „WYWA“ komanda kuri po pirmo kėlinio turėjo 5 taškų pranašumą (19-14).

Antrajame ketvirtyje „WYWA“ po truputį tolo nuo varžovų, o „Rebordos“ treneris puolė į paniką ir išnaudojo abi minutės pertraukėles, po pastarųjų nieko naudingo nuveikti nebepavyko. „WYWA“ po dviejų ketvirčių pirmavo rezultatu 41-26.

Antroje rungtynių pusėje „Reborda“ pradėjo naudoti presingą kuris jau tapo ekipos vizitine kortele, o tai pasiteisino. Po trijų kėlinių „WYWA“ pirmavo rezultatu 55-45.

Lemiamame ketvirtyje Aleksandr Kostiugov smeigė 2 tritaškius paeiliui ir ekipos deficitas sumenko vos iki 4 taškų (59-55). Likus 1:25 min. Ekipas skyrė tie patys 4 taškai (63-59). Po Andriaus Bėronto tritaškio ekipas skyrė 1 taškas (63-62), o kamuolys priklausė „Rebordai“, pastaroji ekipa kamuolį prarado, o pergalę sunkioje kovoje šventė „WYWA“.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Dovydas Ruoška 13t. 12 atk.kam. 24 n.b.

„WYWA“ Karolis Gailiūnas 13t. 7 atk.kam. 17 n.b.

„Reborda“ Darius Šaulys 8t. 4 atk.kam. 8 rez.perd. 6 per.kam. 20 n.b.