,,Newlink.lt - Daikra" be didelio pasipriešinimo įveikė ,,UFĄ"

,,Newlink.lt - Daikra" be didelio pasipriešinimo įveikė ,,UFĄ" 865

Rugpjūčio 30 dieną ,,Pavasario” taurėje susitiko ,,Newlink.lt - Daikra ir ,,UFAS“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 77:94 (23:33; 9:20; 18:18; 27:23) iškovojo ,,Newlink.lt - Daikra".

Rungtynes geriau pradėjo ,,Newlink.lt – Daikra” krepšininkai. Jau pirmajame kėlinyje jų pranašumas tapo dviženklis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 33:23.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje išliko panašus, ,,Newlink.lt – Daikra” ir toliau nemažino apsukų ir palaipsniui didino savo pranašumą, o kėlinys baigėsi 53:32 ,,Newlink.lt – Daikra” naudai.

Ketvirtajame kėlinuke ,,UFAS” atsigavo ir pradėjo mažinti savo atsilikimą, todėl ,,Newlink.lt – Daikra’’ buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau ,,UFUI” nieko įspūdingo daugiau sukurti nepavyko ir pergalę rezultatu 94:77 šventė ,,Newlink.lt –Daikra” krepšininkai.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laimonas Remeikis (Newlink.lt - Daikra)  30 t. 10 atk. k. 6 išp. p. 38 n. b.

Tadas Kymantas (Newlink.lt - Daikra) 16 t. 9 atk. k. 8 rez. p.  26 n. b.

Eimantas Lukauskis (UFAS) 18 t. 10 atk. k. 2 per. k. 20 n. b.