Taškas į tašką rungtynėse išvargta "VKKM - Saulės kaina" pergalė

Taškas į tašką rungtynėse išvargta "VKKM - Saulės kaina" pergalė 1458

Gegužės 22 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko VKKM - Saulės kaina“ ir ”Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 74:71 (17:16; 22:17; 17:21; 18:17) iškovojo “VKKM - Saulės kaina.

Pirmajame kėlinuke komandos žaidė gana lygų krepšinį. Įgauti ženklaus pranašumo nepavyko nei vienai komandai ir rezultatas sukosi aplink lygų. Po pirmojo kėlinuko priekyje vos vienu taškeliu buvo jaunieji “VKKM - Saulės kaina” krepšininkai. (17:16)

Antrajame kėlinyje “Reborda - Vitaresta” komanda suaktyvino gynybą, kas padėjo šiek tiek atitrūkti nuo varžovų, tačiau neilgam. Po minutės pertraukėlės žengę į aikštę “VKKM - Saulės kaina” krepšininkai suorganizavo spaudimą, ir “rebordininkų” gretose pasipylė klaidos viena po kitos, po kurių jaunimas rinko lengvus taškus greitose atakose. Po Karolio Lapinsko tritaškio su antrojo kėlinio sirena priekyje rezultatu 39:33 išsiveržė “VKKM - Saulės kaina”.

Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė apylygį krepšinį. Šį kartą jau “Reborda - Vitaresta” ekipa surengė varžovams spaudimą, tačiau kaip parodė tolimesni įvykiai liko nieko nepešę. Po trijų kėlinių rezultatu 56:54 pirmavo “VKKM - Saulės kaina”.

Paskutiniame kėlinyje komandos ir toliau tęsė lygų krepšinį bei aršiai kovėsi dėl pergalės. Į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komandos. Priešpaskutinėje atakoje jaunimas pirmavo trim taškais ir turėjo kamuolį savo rankose, tačiau galėjo jį laikyti ne iki pat rungtynių pabaigos. Aredas Dziuba prametė dvitaškį metimą besibaigiant atakos laikui, o “Reborda - Vitaresta” dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau Nojaus Vėlyvio desperatiškas metimas iš trijų taškų zonos buvo netaiklus ir pergalę rezultatu 74:71 iškovojo “VKKM - Saulės kaina”.

MVP Aredas Dziuba (VKKM - Saulės kaina) 18 t., 4 atk. k., 8 rez. p., 1 išp. p., 23 n. b.

Vilius Aleksandrovas (VKKM - Saulės kaina) 6 t., 9 atk. k., 5 rez. p., 5 išp. p., 13 n. b.

Šarūnas Pocius (Reborda - Vitaresta) 15 t., 9 atk. k., 2 rez. p., 3 išp. p., 22 n. b.