"Gitana" nepasipriešino "Klaipėdos krašto policijai"

...

"Gitana" nepasipriešino "Klaipėdos krašto policijai" 917

Spalio 22 d. vakarą „Prolain“ mažosios taurės rungtynėse susitiko „Gitana“ ir „Klaipėdos krašto policija“ ekipos. Rungtynes rezultatu 89-59 (22-16; 22-10; 24-21; 21-12) laimėjo „Klaipėdos krašto policija“.

Pirmąjame kėlinuke abi komandos žaidė nerezultatyviai, bet kėlinio pabaigoje pasipylė greitos atakos, po kurių ekipos lengviau rinko taškus. Po pirmo kėlinio „Klaipėdos krašto policija“ pirmavo rezultatu 22-16.

Antrajame kėlinyje rungtynių tendencija nesikeitė, komandos ir toliau rungtyniavo lygiai, bet kėlinio pabaigoje „Klaipėdos krašto policija“ sugebėjo šiek tiek nutolti. Po dviejų kėlinių pastarieji pirmavo jau 44-26.

Per likusį laiką „Gitana“ nesugebėjo sukurti intrigos ir „Klaipėdos krašto policija“ šventė užtikrintą pergalę – 89-59.

MVP: „Klaipėdos krašto policija“ Vidas Veryga 17 t. 11 atk.kam. 25 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Ramūnas Norvilas 11t. 10 atk.kam. 15 n.b.

„Gitana“ Mantas Skierus 7 t. 4 atk.kam. 4 rez.perd. 13 n.b.