"KEGA LT" pirmoji pergalė

...

"KEGA LT" pirmoji pergalė 663

Antradienį, spalio 15 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „KEGA LT“ ir „Dragūnai“ ekipos. Namų aikštelėje rungtyniavusi „KEGA LT“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 81-56 (23-15; 16-9; 15-16; 27-16).

Pirmą kėlinį „KEGA LT“ pradėjo dviem taikliais tritaškiais, o prabėgus 3 minutėms ekipa pirmavo rezultatu 8-2. Antroje kėlinio dalyje ekipa padidino savo pranašumą iki 23-15.

Antrajame kėlinyje žaidimo tempas išliko toks pat. „KEGA LT“ rungtyniavo užtikrinčiau ir ketvirtį laimėjo rezultatu 16-9. Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 39-24.

Antroje rungtynių pusėje „Dragūnų“ komandai sekėsi kiek sunkiau, vos septyniese rungtyniavę žaidėjai atrodė šiek tiek pavargę, ypač ketvirtajame ketvirtyje. „KEGA LT“ iškovojo pergalę rezultatu 81-56.

Rungtynių žaidėjai: MVP „KEGA LT“ Paulius Kazlauskas 7t. 9 atk.kam. 8 rez.perd. 17 n.b.