Martyno Airošiaus trigubas dublis atnešė antrąją pergalę ,,Vitės bendruomenei"

...

Martyno Airošiaus trigubas dublis atnešė antrąją pergalę ,,Vitės bendruomenei" 920

Spalio 25 dieną ,,Prolain” taurės varžybose susitiko ,,Vitės bendruomenė ir ,,UFAS“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 82:63 (15:21; 27:13; 28:13; 12:16) iškovojo ,,Vitės bendruomenė".

Į varžybas ,,UFAS“ komandos žaidėjai susirinko pavėlavę, tačiau tai nesutrukdė jiems laimėti pirmojo ketvirčio rezultatu 21:15.

Antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom. ,,Vitės bendruomenė“ susiėmė gynyboje, nebeleido varžovams pelnyti lengvų taškų ir pamažu grįžo į žaidimą. Jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai ir ilsėtis jie išėjo turėdami 8 taškų pranašumą.

Trečiojo kėlinio taškų sąskaitą su savo trečiuoju tritaškiu atidarė Gediminas Vasiliauskas (Vitės bendruomenė), o paskutinieji du kėliniai niekuo nesiskyrė nuo antrojo. ,,Vitės bendruomenė“ ir toliau nemažino apsukų bei iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 82:53.

Rungtynių žaidėjai: MVP Martynas Airošius (Vitės bendruomenė)  16 t. 11 atk. k. 10 rez. p. 2 per. k. 37 n. b.

Juozas Gerulaitis (Vitės bendruomenė) 16 t. 7 atk. k. 4 rez. p. 17 n. b.

Mantas Simonavičius (UFAS) 17 t. 7 atk. k. 24 n. b.