"Reborda" subombardavo "VKKM-2004" komandos krepšį

...

"Reborda" subombardavo "VKKM-2004" komandos krepšį 676

Spalio 22 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Reborda" ir "VKKM-2004" komandos. "Reborda" be vargo susitvarkė su jaunaisiais krepšininkais įveikę juos rezultatu 96:47 (26:14; 34:10; 23:8; 13:11).

Pirmas rungtynių minutes "Reborda" pradėjo pirmaudami 7:1, tačiau vėliau sekė "VKKM-2004" atsakas daugiausia Arno Knystauto dėka ir jaunieji krepšininkai įsiveržė į priekį 10:7, ko pasekoje Valentinas Rumiancevas kiek persigandęs greitai iš kišenės išsitraukė minutės pertraukėlę. Po jos "Rebordos" spaudimas išmušė iš vėžių varžovus bei pirmąjį kėlinuką "Reborda" laimėjo 26:18.

Antrame kėlinyje niekas nesikeitė. "Reborda" toliau tęsė savo spaudimą ko pasekoje skirtumas augo nežmoniškais tempais. Justas Poviliūnas patrako puolime, o jo komanda jau po dviejų kėlinių turėjo pergalę savo rankose (60:28).

Po ilgosios pertraukos liko tik formalumai. Dovydas Kanopa antrąją rungtynių pusę sužaidė fantastiškai ir "Reborda" nukautavo varžovus 96:47.

MVP: Julius Paulauskas "Reborda" 15 tšk., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 31 nb.

Dovydas Kanopa "Reborda" 21 tšk., 27 nb.

Arnas Knystautas "VKKM-2004" 15 tšk., 17 nb.