"Super taurės" starte nuostabi kova ir "Inter Cars - Biofarmacija" komandos pergalė 582

Antradienį, gegužės 7 dieną  startavo Klaipėdos miesto pavasario „Super taurė“. Pirmose rungtynėse susitiko „Lavango Group“ ir „Inter Cars - Biofarmacija“ komandos. Pergalę rezultatu 97-93 (17-23; 24-16; 24-16; 32-38) iškovojo „Inter Cars - Biofarmacija“ komanda.

Rungtynes nuostabiai pradėjo „Lavango Group“, pirmiausia Simonas Serapinas perėmė kamuolį ir pelnė taškus greitoje atakoje, o spurtą vainikavo Juliaus Žilinsko tritaškis. Po 2 minučių „Lavango Group“ pirmavo rezultatu 9-0. „Inter Cars - Biofarmacija“ komandos tylą taikliu tritaškiu nutraukė Julius Jucikas. Kėlinio pabaiga klostėsi lygiai, o po pirmo kėlinio „Lavango Group“ pirmavo rezultatu 23-17.

Antrajame kėlinyje „Lavango Group“ į priekį traukė Simonas Serapinas, bet „Inter Cars - Biofarmacija“ ekipa daugiausiai Juliaus Juciko dėka sumažino atsilikimą iki minimumo. Antroje kėlinio pusėje „Inter Cars - Biofarmacija“ komanda įgijo rekordinį 7 taškų pranašumą o po dviejų kėlinių ekipa pirmavo rezultatu 41-39.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, rungtynių ritmas pasiekė aukščiausią tašką. Antroje kėlinio pusėje po Igno Razučio dviejų tritaškių iš eilės „Inter Cars - Biofarmacija“ ekipa įgijo naują rekordinį pranašumą (58-48). Po trijų kėlinių rezultatas 65-55.

Ketvirtą kėlinį Julius Žilinskas pradėjo tritaškiu, o nuo šio prasidėjo tikras tritaškių šou. Abi komandos keitėsi taikliais tolimais metimais, o „Inter Cars - Biofarmacija“ ekipoje įsisiautėjo Haroldas Saprykinas o jo ekipa nuolat varžovus laikė ganėtinai saugiu atstumu. Rungtynių pabaigoje „Lavango Group“ surengė lemiamą spurtą. Simonas Serapinas perėmė kamuolį ir išprovokavo varžovų nesportinę pražangą, realizavus abu baudų metimus skirtumas sumenko iki 3 taškų. Tada tas pats Simonas Serapinas prarado kamuolį, o pražangą išprovokavęs Ovidijus Kaminskis prametė abi baudas. Savo atakoje Julius Žilinskas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą 90-90. Likus minutei Mindaugas Stašys šaltakraujiškai smeigė tritaškį per Vytauto Šarakausko pakeltas rankas ir sugrąžino savo komandai pranašumą 93-90. „Lavango Group“ komanda suklydo, o Haroldas Saprykinas įtvirtino ekipos pergalę rezultatu 97-93.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Inter Cars - Biofarmacija“ Julius Jucikas 26t. 12 atk.kam. 32 n.b.

„Inter Cars - Biofarmacija“ Haroldas Saprykinas 22t. 4 per.kam. 27 n.b.

„Lavango Group“ Simonas Serapinas 36t. (10/10 dvit.met). 9 atk.kam. 40 n.b.