Naudingiausi žaidėjai ("Inter Cars" taurė )

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 33.2
2. Domininkas Vaitkus Autoegida 30.8
3. Audrius Mineikis Aurora 30.5
4. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 29.2
5. Linas Markaitis Urbovita 28.4
6. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 27.1
7. Karolis Opulskis WYWA 25.8
8. Deividas Petravičius Urbovita 25.2
9. Simonas Serapinas Lavango Group 24.0
10. Arnas Knystautas VKKM-2004 23.6
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Markaitis Urbovita 24.8
2. Domininkas Vaitkus Autoegida 23.5
3. Ernestas Strazdas Grigeo Klaipėda 22.3
4. Danielius Gailius Gitana 21.8
5. Augustas Puida Dituva 21.2
6. Audrius Mineikis Aurora 21.0
7. Arnas Knystautas VKKM-2004 20.9
8. Andrius Majauskis Autoegida 20.0
9. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 19.9
10. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 19.7
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 12.2
2. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 11.9
3. Domininkas Vaitkus Autoegida 11.8
4. Deividas Petravičius Urbovita 11.8
5. Kęstas Barvydas VMG 11.7
6. Karolis Opulskis WYWA 11.4
7. Julius Jasas Aliaska 11.3
8. Martynas Rimkus Aliaska 11.0
9. Algirdas Ramanauskas Gitana 11.0
10. Rokas Norbutas Dituva 10.8
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Aidas Viršilas Lavango Group 10.5
2. Arimantas Mikaločius Daikra - Loglita 9.1
3. Arvydas Eitutavičius Lavango Group 8.5
4. Elvinas Gintvainis Gobana 8.0
5. Rimvydas Zaveckas Autoegida 7.6
6. Paulius Mitkus Klaipėdos krašto policija 7.3
7. Mantas Stonkus Aliaska 7.2
8. Valentas Vaitkus Gitana 6.8
9. Nedas Daukšys Švarūs langai 6.8
10. Vytautas Simaitis Gitana 6.8
11. Kęstutis Monkus Klaipėdos krašto policija 6.5
12. Rokas Misevičius Švarūs langai 6.3
13. Lukas Petkevičius Tauragė 6.2
14. Ovidijus Šideikis Dituva 6.1
15. Donatas Kvedaras Lavango Group 5.9
16. Sigitas Petraitis Autoegida 5.8
17. Rytis Šakaitis VKKM-2004 5.8
18. Tomas Rinkevičius Aurora 5.6
19. Tomas Čerba Dragūnai 5.3
20. Haroldas Venskus Gobana 5.1
21. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 4.9
22. Rolandas Alutis Vakarų laivų gamykla 4.8
23. Linas Markaitis Urbovita 4.8
24. Mindaugas Tamušauskas Gobana 4.7
25. Robertinas Vilimas Aurora 4.7
26. Mindaugas Srėbalius Grigeo Klaipėda 4.6
27. Valdas Garadauskas VMG 4.5
28. Gytis Pryšmantas Pajūris - Jūros mūša 4.5
29. Deividas Petravičius Urbovita 4.5
30. Dovydas Kanopa Reborda 4.4
31. Juozas Sodys KEGA LT 4.4
32. Valentinas Rumiancevas Daikra - Loglita 4.3
33. Martynas Rimkus Aliaska 4.3
34. Paulius Žurna Gobana 4.3
35. Edmundas Prižgintas Gitana 4.3
36. Jurgis Petrauskas WYWA 4.2
37. Gytautas Kibelkis Autoegida 4.2
38. Arnas Knystautas VKKM-2004 4.1
39. Marius Prekevičius Lavango Group 4.1
40. Aurimas Girskis Vakarų laivų gamykla 4.0
41. Nerijus Stonkus Klaipėdos krašto policija 4.0
42. Julius Paulauskas Reborda 4.0
43. Neilas Tamošiūnas WYWA 3.9
44. Martynas Macas Aurora 3.8
45. Artūras Iljinas Dituva 3.8
46. Andrius Majauskis Autoegida 3.8
47. Tomas Sagaitis Dituva 3.7
48. Karolis Griškus Gitana 3.6
49. Tomas Narmontas Reborda 3.6
50. Aivaras Jokubaitis Urbovita 3.5
51. Valdas Bulvydas Vakarų laivų gamykla 3.4
52. Tadas Augustas Kvaščevičius KEGA LT 3.4
53. Arūnas Balčiūnas Tauragė 3.3
54. Alvydas Gudas Pajūris - Jūros mūša 3.3
55. Simonas Serapinas Lavango Group 3.3
56. Evaldas Brasas Autoegida 3.3
57. Mantvydas Gedrimas VKKM-2004 3.2
58. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 3.1
59. Karolis Opulskis WYWA 3.0
60. Rytis Jarovaitis Aliaska 3.0
61. Evaldas Damazas VMG 3.0
62. Andrius Mockus Švarūs langai 3.0
63. Titas Lengvinas KEGA LT 3.0
64. Evaldas Lengvinas Gobana 3.0
65. Alvydas Grikpėdis Urbovita 3.0
66. Julius Žilinskas Lavango Group 3.0
67. Dmitrijus Liaščukas Dragūnai 3.0
68. Edgaras Kaunas Švarūs langai 3.0
69. Demas Mockus VMG 2.9
70. Mindaugas Stropus Urbovita 2.9
71. Arvydas Urbonas Urbovita 2.9
72. Deividas Ramoška Švarūs langai 2.9
73. Martynas Vilkas Pajūris - Jūros mūša 2.8
74. Ernestas Strazdas Grigeo Klaipėda 2.8
75. Egidijus Mačiukas Aurora 2.8
76. Edvinas Mikulėnas Grigeo Klaipėda 2.8
77. Justinas Bardauskas Daikra - Loglita 2.8
78. Karolis Kvedaravičius Dragūnai 2.8
79. Mantas Aukselis Daikra - Loglita 2.7
80. Deividas Gevorkianas Aliaska 2.7
81. Aurimas Zaburas Gobana 2.7
82. Darius Šaulys Reborda 2.7
83. Lukas Grabauskas Vakarų laivų gamykla 2.7
84. Linas Kontrimas VMG 2.7
85. Edgaras Perminas Grigeo Klaipėda 2.7
86. Martinas Ahrens Pajūris - Jūros mūša 2.6
87. Tautvydas Rušas Tauragė 2.6
88. Aurimas Bruzinskis Vakarų laivų gamykla 2.5
89. Andrius Bėrontas Reborda 2.5
90. Eimantas Stonkus Klaipėdos krašto policija 2.5
91. Modestas Breivė KEGA LT 2.5
92. Dalius Daukantas Klaipėdos krašto policija 2.5
93. Matas Karbauskas VKKM-2004 2.5
94. Marius Kurlinkus Vakarų laivų gamykla 2.5
95. Edgaras Gervelis Urbovita 2.5
96. Jurica Žuža Aurora 2.5
97. Laurynas Vadopalas Daikra - Loglita 2.4
98. Audrius Mineikis Aurora 2.3
99. Rimantas Šimkus WYWA 2.3
100. Tomas Eirošius Pajūris - Jūros mūša 2.3
101. Algirdas Kniukšta Klaipėdos krašto policija 2.3
102. Mindaugas Bilčius Aliaska 2.3
103. Jurūnas Matspreikšis Grigeo Klaipėda 2.3
104. Vytautas Stončius WYWA 2.3
105. Dainius Viršilas Tauragė 2.2
106. Tadas Rakauskas VMG 2.2
107. Rimvydas Mėlinis Tauragė 2.2
108. Mindaugas Norkus Autoegida 2.2
109. Kristupas Keinys VKKM-2004 2.1
110. Martynas Petrošius Grigeo Klaipėda 2.1
111. Karolis Kavalenka Dituva 2.1
112. Vytautas Bimbiris Dragūnai 2.1
113. Henrikas Norkus Daikra - Loglita 2.1
114. Renatas Jonelis Gobana 2.0
115. Martynas Andrijauskas Vakarų laivų gamykla 2.0
116. Edgaras Vigelis WYWA 2.0
117. Augustas Puida Dituva 2.0
118. Ernestas Tachtarovas KEGA LT 2.0
119. Mantas Simonavičius Aliaska 2.0
120. Simonas Kontvainas Dragūnai 2.0
121. Andrius Dagelis Švarūs langai 2.0
122. Julius Jasas Aliaska 2.0
123. Simas Dotas VMG 2.0
124. Darius Mockus Vakarų laivų gamykla 1.9
125. Eimantas Mickus Tauragė 1.9
126. Liudas Razma VMG 1.9
127. Aleksandr Kostiugov Reborda 1.8
128. Andrius Urbonas Urbovita 1.8
129. Ilja Sokolov VKKM-2004 1.8
130. Tautvydas Domeikis Dragūnai 1.7
131. Edgaras Pilybas VKKM-2004 1.7
132. Dainius Rupšys Gobana 1.7
133. Robertas Ivoškevičius Aliaska 1.7
134. Andrius Steponaitis Daikra - Loglita 1.7
135. Laimonas Jencius Pajūris - Jūros mūša 1.7
136. Donatas Sirutis Švarūs langai 1.7
137. Edgaras Budrys Grigeo Klaipėda 1.7
138. Kornelijus Gustas KEGA LT 1.6
139. Darius Plačas Aliaska 1.6
140. Lukas Bendikas Urbovita 1.6
141. Karolis Gailiūnas WYWA 1.6
142. Valdas Ivanauskas Aurora 1.6
143. Germanas Galdikas KEGA LT 1.5
144. Arnas Šerpytis Tauragė 1.5
145. Akvilinas Kvederis Tauragė 1.5
146. Saulius Šarkis Švarūs langai 1.5
147. Edmundas Liaugaudas Daikra - Loglita 1.5
148. Antanas Padavičius Urbovita 1.5
149. Audrius Beliauskas Aurora 1.5
150. Ridas Beitneris Tauragė 1.4
151. Gediminas Žalys Urbovita 1.4
152. Justas Poviliūnas Reborda 1.4
153. Donatas Banys Lavango Group 1.4
154. Karolis Knabikas Aliaska 1.4
155. Romualdas Arys Gobana 1.3
156. Dovydas Ruoška WYWA 1.3
157. Vytautas Šiaškus Pajūris - Jūros mūša 1.3
158. Ugnius Dapkūnas Vakarų laivų gamykla 1.3
159. Karolis Norkus Autoegida 1.3
160. Giedrius Smulkys Grigeo Klaipėda 1.3
161. Gedas Butkevičius KEGA LT 1.3
162. Aurelijus Fetingis KEGA LT 1.3
163. Marius Andrijauskas Pajūris - Jūros mūša 1.3
164. Laurynas Rutkauskas Dragūnai 1.3
165. Vilius Stonkus Klaipėdos krašto policija 1.3
166. Sigitas Ambrazevičius Aurora 1.2
167. Kęstas Barvydas VMG 1.2
168. Martynas Baltutis Tauragė 1.2
169. Danielius Gailius Gitana 1.2
170. Egidijus Norkus Autoegida 1.2
171. Herkus Butkus Dragūnai 1.2
172. Deividas Kvecys Dituva 1.2
173. Rimvydas Vaičius Pajūris - Jūros mūša 1.1
174. Martynas Ruzgus Dragūnai 1.1
175. Arnas Pilipavičius VKKM-2004 1.1
176. Gediminas Adomaitis WYWA 1.1
177. Eivinas Kilinskas KEGA LT 1.1
178. Doridas Bugys VKKM-2004 1.1
179. Žydrūnas Janavičius Klaipėdos krašto policija 1.1
180. Donatas Alminas Reborda 1.0
181. Eroldas Sova Lavango Group 1.0
182. Rėjus Losis KEGA LT 1.0
183. Andrius Mikaločius Pajūris - Jūros mūša 1.0
184. Mindaugas Kieža Reborda 1.0
185. Deividas Mineikis Aurora 1.0
186. Ričardas Meškys Reborda 1.0
187. Artūras Girdenis Urbovita 1.0
188. Valdas Paulauskas Gitana 1.0
189. Egidijus Juostas VMG 1.0
190. Nedas Žukauskas KEGA LT 1.0
191. Artūras Žarskas Grigeo Klaipėda 1.0
192. Dainius Vaitelis Aurora 1.0
193. Mantas Skierus Gitana 1.0
194. Vytautas Remeikis Tauragė 1.0
195. Dalius Norgėla Gobana 1.0
196. Rokas Norbutas Dituva 1.0
197. Benas Kentra Lavango Group 1.0
198. Rolandas Krasauskas Klaipėdos krašto policija 0.9
199. Rokas Rudgalvis KEGA LT 0.9
200. Vytautas Alonderis Klaipėdos krašto policija 0.9
201. Alanas Zaueras VKKM-2004 0.9
202. Valdas Viskontas WYWA 0.9
203. Arnas Mėlinauskas VKKM-2004 0.9
204. Mark Ostrovskij Švarūs langai 0.8
205. Marius Granzbergas Lavango Group 0.8
206. Linas Narkus Klaipėdos krašto policija 0.8
207. Domininkas Vaitkus Autoegida 0.8
208. Arnoldas Gudžiūnas Daikra - Loglita 0.8
209. Mindaugas Mineikis Aurora 0.8
210. Šarūnas Pocius Vakarų laivų gamykla 0.8
211. Tomas Valantinavičius Reborda 0.8
212. Gedas Girdžiūnas Aurora 0.8
213. Martynas Simanauskas Dragūnai 0.8
214. Jokūbas Narkus Tauragė 0.8
215. Andrius Drakšas Autoegida 0.8
216. Gediminas Vitkauskas Dituva 0.8
217. Justinas Rainys VMG 0.8
218. Vitalijus Tamsevičius Dituva 0.8
219. Tautvydas Ptakauskas Lavango Group 0.7
220. Andrej Stankėvič Pajūris - Jūros mūša 0.7
221. Tomas Malakauskas Gitana 0.7
222. Algirdas Ramanauskas Gitana 0.7
223. Laurynas Tarvydavičius Dragūnai 0.7
224. Julius Lubys Reborda 0.7
225. Linas Klakauskas Pajūris - Jūros mūša 0.7
226. Sergėj Liubickij WYWA 0.7
227. Artūras Knieža Dituva 0.6
228. Nerijus Kuršys Švarūs langai 0.6
229. Airidas Čekas KEGA LT 0.6
230. Vaidas Maziliauskas Lavango Group 0.6
231. Gediminas Dragūnas Gitana 0.6
232. Nerijus Girdžiūna Aurora 0.6
233. Mantas Overlingas VKKM-2004 0.5
234. Tomas Rauktys Grigeo Klaipėda 0.5
235. Edvardas Lukošius VMG 0.5
236. Antanas Grabys Klaipėdos krašto policija 0.5
237. Justas Vilčinskas KEGA LT 0.5
238. Laurynas Norkus Dragūnai 0.4
239. Marius Staponkus Dragūnai 0.4
240. Evaldas Vegertas WYWA 0.4
241. Aironas Žymantas Gobana 0.4
242. Mindaugas Juškevičius WYWA 0.4
243. Gediminas Anuškevičius Vakarų laivų gamykla 0.4
244. Martynas Simutis Gitana 0.4
245. Edvinas Grušauskas WYWA 0.4
246. Tomas Žalys Klaipėdos krašto policija 0.4
247. Deividas Šimkus Švarūs langai 0.3
248. Justas Vilkauskas Dragūnai 0.3
249. Mindaugas Rimkus Pajūris - Jūros mūša 0.3
250. Mantas Venckus Grigeo Klaipėda 0.3
251. Kristupas Pozingis Klaipėdos krašto policija 0.3
252. Aurimas Cibulskas Švarūs langai 0.3
253. Aivaras Žiaušys Vakarų laivų gamykla 0.3
254. Modestas Česnauskas Vakarų laivų gamykla 0.3
255. Jordanas Daukšas Švarūs langai 0.1
256. Edvinas Pupelis Vakarų laivų gamykla 0.0
257. Robertas Timinskas Dragūnai 0.0
258. Nerijus Andrušaitis Grigeo Klaipėda 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 4.5
2. Domininkas Vaitkus Autoegida 2.7
3. Tautvydas Domeikis Dragūnai 2.2
4. Julius Jasas Aliaska 2.0
5. Linas Narkus Klaipėdos krašto policija 1.5
6. Kęstas Barvydas VMG 1.5
7. Valdas Paulauskas Gitana 1.4
8. Kristupas Keinys VKKM-2004 1.3
9. Šarūnas Pocius Vakarų laivų gamykla 1.3
10. Karolis Norkus Autoegida 1.1
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tomas Rinkevičius Aurora 7.4
2. Kęstas Barvydas VMG 7.2
3. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 6.8
4. Mindaugas Šikšnius Tauragė 6.0
5. Alvydas Gudas Pajūris - Jūros mūša 6.0
6. Karolis Opulskis WYWA 5.8
7. Darius Šaulys Reborda 5.3
8. Nerijus Stonkus Klaipėdos krašto policija 5.1
9. Audrius Mineikis Aurora 4.8
10. Ernestas Strazdas Grigeo Klaipėda 4.7
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 3.8
2. Rokas Misevičius Švarūs langai 3.3
3. Edgaras Vigelis WYWA 3.0
4. Aidas Viršilas Lavango Group 3.0
5. Rimvydas Zaveckas Autoegida 2.9
6. Augustas Puida Dituva 2.8
7. Paulius Žurna Gobana 2.8
8. Tomas Eirošius Pajūris - Jūros mūša 2.8
9. Julius Paulauskas Reborda 2.8
10. Valdas Bulvydas Vakarų laivų gamykla 2.7
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Dmitrijus Liaščukas Dragūnai 5.0
2. Robertinas Vilimas Aurora 4.3
3. Lukas Petkevičius Tauragė 4.2
4. Mindaugas Srėbalius Grigeo Klaipėda 4.1
5. Martynas Andrijauskas Vakarų laivų gamykla 4.0
6. Rolandas Alutis Vakarų laivų gamykla 4.0
7. Arimantas Mikaločius Daikra - Loglita 4.0
8. Mantas Stonkus Aliaska 4.0
9. Rokas Misevičius Švarūs langai 3.8
10. Rytis Šakaitis VKKM-2004 3.8
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Audrius Mineikis Aurora 89.3
2. Haroldas Venskus Gobana 88.9
3. Rokas Norbutas Dituva 82.1
4. Arnas Knystautas VKKM-2004 81.0
5. Dovydas Kanopa Reborda 77.3
6. Valentinas Rumiancevas Daikra - Loglita 75.0
7. Alvydas Gudas Pajūris - Jūros mūša 74.3
8. Dovydas Ruoška WYWA 73.3
9. Andrius Steponaitis Daikra - Loglita 72.2
10. Demas Mockus VMG 71.8
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Serapinas Lavango Group 79.2
2. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 74.4
3. Mantas Aukselis Daikra - Loglita 67.7
4. Evaldas Lengvinas Gobana 67.5
5. Paulius Mitkus Klaipėdos krašto policija 66.7
6. Saulius Šarkis Švarūs langai 66.7
7. Audrius Mineikis Aurora 66.7
8. Paulius Žurna Gobana 65.4
9. Linas Markaitis Urbovita 65.3
10. Eimantas Stonkus Klaipėdos krašto policija 65.2
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 50.0
2. Henrikas Norkus Daikra - Loglita 48.4
3. Arnas Knystautas VKKM-2004 44.3
4. Julius Žilinskas Lavango Group 43.8
5. Linas Markaitis Urbovita 43.3
6. Haroldas Venskus Gobana 42.6
7. Titas Lengvinas KEGA LT 42.3
8. Mindaugas Bilčius Aliaska 40.9
9. Andrius Bėrontas Reborda 40.9
10. Marius Prekevičius Lavango Group 39.6
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų

svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti