Naudingiausi žaidėjai ("Inter Cars" taurė )

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 33.2
2. Domininkas Vaitkus Autoegida 30.8
3. Audrius Mineikis Aurora 30.5
4. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 29.2
5. Linas Markaitis Urbovita 28.4
6. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 27.1
7. Karolis Opulskis WYWA 25.8
8. Deividas Petravičius Urbovita 25.2
9. Simonas Serapinas Lavango Group 24.0
10. Arnas Knystautas VKKM-2004 23.6
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Markaitis Urbovita 24.8
2. Domininkas Vaitkus Autoegida 23.5
3. Ernestas Strazdas Grigeo Klaipėda 22.3
4. Danielius Gailius Gitana 21.8
5. Augustas Puida Dituva 21.2
6. Audrius Mineikis Aurora 21.0
7. Arnas Knystautas VKKM-2004 20.9
8. Andrius Majauskis Autoegida 20.0
9. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 19.9
10. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 19.7
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 12.2
2. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 11.9
3. Domininkas Vaitkus Autoegida 11.8
4. Deividas Petravičius Urbovita 11.8
5. Kęstas Barvydas VMG 11.7
6. Karolis Opulskis WYWA 11.4
7. Julius Jasas Aliaska 11.3
8. Martynas Rimkus Aliaska 11.0
9. Algirdas Ramanauskas Gitana 11.0
10. Rokas Norbutas Dituva 10.8
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Aidas Viršilas Lavango Group 10.5
2. Arimantas Mikaločius Daikra - Loglita 9.1
3. Arvydas Eitutavičius Lavango Group 8.5
4. Elvinas Gintvainis Gobana 8.0
5. Rimvydas Zaveckas Autoegida 7.6
6. Paulius Mitkus Klaipėdos krašto policija 7.3
7. Mantas Stonkus Aliaska 7.2
8. Valentas Vaitkus Gitana 6.8
9. Nedas Daukšys Švarūs langai 6.8
10. Vytautas Simaitis Gitana 6.8
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 4.5
2. Domininkas Vaitkus Autoegida 2.7
3. Tautvydas Domeikis Dragūnai 2.2
4. Julius Jasas Aliaska 2.0
5. Linas Narkus Klaipėdos krašto policija 1.5
6. Kęstas Barvydas VMG 1.5
7. Valdas Paulauskas Gitana 1.4
8. Kristupas Keinys VKKM-2004 1.3
9. Šarūnas Pocius Vakarų laivų gamykla 1.3
10. Karolis Norkus Autoegida 1.1
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tomas Rinkevičius Aurora 7.4
2. Kęstas Barvydas VMG 7.2
3. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 6.8
4. Mindaugas Šikšnius Tauragė 6.0
5. Alvydas Gudas Pajūris - Jūros mūša 6.0
6. Karolis Opulskis WYWA 5.8
7. Darius Šaulys Reborda 5.3
8. Nerijus Stonkus Klaipėdos krašto policija 5.1
9. Audrius Mineikis Aurora 4.8
10. Ernestas Strazdas Grigeo Klaipėda 4.7
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gytautas Kibelkis Autoegida 3.8
2. Rokas Misevičius Švarūs langai 3.3
3. Edgaras Vigelis WYWA 3.0
4. Aidas Viršilas Lavango Group 3.0
5. Rimvydas Zaveckas Autoegida 2.9
6. Augustas Puida Dituva 2.8
7. Paulius Žurna Gobana 2.8
8. Tomas Eirošius Pajūris - Jūros mūša 2.8
9. Julius Paulauskas Reborda 2.8
10. Valdas Bulvydas Vakarų laivų gamykla 2.7
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Dmitrijus Liaščukas Dragūnai 5.0
2. Robertinas Vilimas Aurora 4.3
3. Lukas Petkevičius Tauragė 4.2
4. Mindaugas Srėbalius Grigeo Klaipėda 4.1
5. Martynas Andrijauskas Vakarų laivų gamykla 4.0
6. Rolandas Alutis Vakarų laivų gamykla 4.0
7. Arimantas Mikaločius Daikra - Loglita 4.0
8. Mantas Stonkus Aliaska 4.0
9. Rokas Misevičius Švarūs langai 3.8
10. Rytis Šakaitis VKKM-2004 3.8
11. Karolis Opulskis WYWA 3.8
12. Kęstas Barvydas VMG 3.8
13. Elvinas Gintvainis Gobana 3.7
14. Ovidijus Šideikis Dituva 3.6
15. Tomas Čerba Dragūnai 3.5
16. Rimvydas Zaveckas Autoegida 3.5
17. Tomas Sagaitis Dituva 3.4
18. Valentas Vaitkus Gitana 3.4
19. Marius Prekevičius Lavango Group 3.3
20. Nerijus Stonkus Klaipėdos krašto policija 3.3
21. Darius Šaulys Reborda 3.3
22. Laimonas Remeikis Daikra - Loglita 3.2
23. Edgaras Pilybas VKKM-2004 3.2
24. Arvydas Eitutavičius Lavango Group 3.2
25. Lukas Grabauskas Vakarų laivų gamykla 3.2
26. Gytautas Kibelkis Autoegida 3.2
27. Edmundas Prižgintas Gitana 3.1
28. Neilas Tamošiūnas WYWA 3.1
29. Sigitas Petraitis Autoegida 3.0
30. Alvydas Gudas Pajūris - Jūros mūša 3.0
31. Algirdas Ramanauskas Gitana 3.0
32. Nedas Daukšys Švarūs langai 3.0
33. Evaldas Brasas Autoegida 3.0
34. Vytautas Simaitis Gitana 3.0
35. Karolis Knabikas Aliaska 3.0
36. Paulius Mitkus Klaipėdos krašto policija 2.8
37. Martinas Ahrens Pajūris - Jūros mūša 2.8
38. Karolis Kavalenka Dituva 2.8
39. Tomas Eirošius Pajūris - Jūros mūša 2.8
40. Gytis Pryšmantas Pajūris - Jūros mūša 2.8
41. Aurimas Girskis Vakarų laivų gamykla 2.8
42. Martynas Rimkus Aliaska 2.7
43. Arūnas Balčiūnas Tauragė 2.7
44. Evaldas Damazas VMG 2.7
45. Deividas Gevorkianas Aliaska 2.7
46. Julius Jasas Aliaska 2.7
47. Deividas Petravičius Urbovita 2.7
48. Valentinas Rumiancevas Daikra - Loglita 2.6
49. Augustas Puida Dituva 2.6
50. Martynas Macas Aurora 2.6
51. Rytis Jarovaitis Aliaska 2.6
52. Edvinas Mikulėnas Grigeo Klaipėda 2.6
53. Linas Markaitis Urbovita 2.6
54. Ernestas Strazdas Grigeo Klaipėda 2.5
55. Titas Lengvinas KEGA LT 2.5
56. Aidas Viršilas Lavango Group 2.5
57. Danielius Gailius Gitana 2.5
58. Vytautas Stončius WYWA 2.5
59. Rokas Norbutas Dituva 2.5
60. Marius Staponkus Dragūnai 2.4
61. Karolis Griškus Gitana 2.4
62. Tadas Augustas Kvaščevičius KEGA LT 2.4
63. Tomas Rinkevičius Aurora 2.4
64. Julius Žilinskas Lavango Group 2.4
65. Edgaras Vigelis WYWA 2.3
66. Mantas Simonavičius Aliaska 2.3
67. Jurgis Petrauskas WYWA 2.3
68. Karolis Gailiūnas WYWA 2.3
69. Evaldas Lengvinas Gobana 2.3
70. Alvydas Grikpėdis Urbovita 2.3
71. Laimonas Jencius Pajūris - Jūros mūša 2.3
72. Sergėj Liubickij WYWA 2.3
73. Edgaras Budrys Grigeo Klaipėda 2.3
74. Edgaras Perminas Grigeo Klaipėda 2.3
75. Tautvydas Domeikis Dragūnai 2.2
76. Arnoldas Gudžiūnas Daikra - Loglita 2.2
77. Mindaugas Stropus Urbovita 2.1
78. Valdas Bulvydas Vakarų laivų gamykla 2.1
79. Lukas Bendikas Urbovita 2.1
80. Tadas Rakauskas VMG 2.1
81. Matas Karbauskas VKKM-2004 2.1
82. Jordanas Daukšas Švarūs langai 2.1
83. Deividas Ramoška Švarūs langai 2.1
84. Mantas Overlingas VKKM-2004 2.0
85. Kęstutis Monkus Klaipėdos krašto policija 2.0
86. Donatas Kvedaras Lavango Group 2.0
87. Darius Plačas Aliaska 2.0
88. Kristupas Keinys VKKM-2004 2.0
89. Artūras Iljinas Dituva 2.0
90. Dainius Vaitelis Aurora 2.0
91. Vytautas Bimbiris Dragūnai 2.0
92. Mantas Skierus Gitana 2.0
93. Henrikas Norkus Daikra - Loglita 2.0
94. Andrius Majauskis Autoegida 2.0
95. Jurica Žuža Aurora 2.0
96. Karolis Kvedaravičius Dragūnai 2.0
97. Demas Mockus VMG 1.9
98. Eimantas Mickus Tauragė 1.9
99. Ernestas Tachtarovas KEGA LT 1.9
100. Kornelijus Gustas KEGA LT 1.9
101. Arvydas Urbonas Urbovita 1.9
102. Arnas Pilipavičius VKKM-2004 1.9
103. Gediminas Adomaitis WYWA 1.9
104. Robertas Ivoškevičius Aliaska 1.9
105. Simas Dotas VMG 1.9
106. Martynas Vilkas Pajūris - Jūros mūša 1.8
107. Arnas Knystautas VKKM-2004 1.8
108. Andrius Bėrontas Reborda 1.8
109. Alanas Zaueras VKKM-2004 1.8
110. Haroldas Venskus Gobana 1.8
111. Andrius Mockus Švarūs langai 1.8
112. Antanas Grabys Klaipėdos krašto policija 1.8
113. Edmundas Liaugaudas Daikra - Loglita 1.8
114. Jokūbas Narkus Tauragė 1.8
115. Algirdas Kniukšta Klaipėdos krašto policija 1.8
116. Aurimas Cibulskas Švarūs langai 1.8
117. Edgaras Kaunas Švarūs langai 1.8
118. Tomas Rauktys Grigeo Klaipėda 1.7
119. Simonas Kontvainas Dragūnai 1.7
120. Justas Poviliūnas Reborda 1.7
121. Kristupas Pozingis Klaipėdos krašto policija 1.7
122. Andrius Dagelis Švarūs langai 1.7
123. Laurynas Rutkauskas Dragūnai 1.7
124. Mindaugas Bilčius Aliaska 1.7
125. Egidijus Norkus Autoegida 1.7
126. Juozas Sodys KEGA LT 1.7
127. Valdas Ivanauskas Aurora 1.7
128. Linas Kontrimas VMG 1.7
129. Rokas Rudgalvis KEGA LT 1.6
130. Donatas Alminas Reborda 1.6
131. Renatas Jonelis Gobana 1.6
132. Mantvydas Gedrimas VKKM-2004 1.6
133. Mindaugas Kieža Reborda 1.6
134. Valdas Paulauskas Gitana 1.6
135. Evaldas Vegertas WYWA 1.6
136. Šarūnas Pocius Vakarų laivų gamykla 1.6
137. Nedas Žukauskas KEGA LT 1.6
138. Andrius Drakšas Autoegida 1.6
139. Marius Kurlinkus Vakarų laivų gamykla 1.6
140. Arnas Mėlinauskas VKKM-2004 1.6
141. Herkus Butkus Dragūnai 1.6
142. Mark Ostrovskij Švarūs langai 1.5
143. Vytautas Šiaškus Pajūris - Jūros mūša 1.5
144. Martynas Ruzgus Dragūnai 1.5
145. Arnas Šerpytis Tauragė 1.5
146. Audrius Mineikis Aurora 1.5
147. Justas Vilkauskas Dragūnai 1.5
148. Valdas Garadauskas VMG 1.5
149. Gedas Girdžiūnas Aurora 1.5
150. Tautvydas Rušas Tauragė 1.5
151. Gediminas Vitkauskas Dituva 1.5
152. Dainius Viršilas Tauragė 1.4
153. Martynas Petrošius Grigeo Klaipėda 1.4
154. Tomas Narmontas Reborda 1.4
155. Mindaugas Juškevičius WYWA 1.4
156. Rimvydas Mėlinis Tauragė 1.4
157. Dainius Rupšys Gobana 1.4
158. Donatas Banys Lavango Group 1.4
159. Gediminas Anuškevičius Vakarų laivų gamykla 1.4
160. Liudas Razma VMG 1.4
161. Mindaugas Norkus Autoegida 1.4
162. Romualdas Arys Gobana 1.3
163. Domininkas Vaitkus Autoegida 1.3
164. Paulius Žurna Gobana 1.3
165. Valdas Viskontas WYWA 1.3
166. Ričardas Meškys Reborda 1.3
167. Giedrius Smulkys Grigeo Klaipėda 1.3
168. Gedas Butkevičius KEGA LT 1.3
169. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 1.3
170. Simonas Serapinas Lavango Group 1.3
171. Mindaugas Tamušauskas Gobana 1.3
172. Artūras Žarskas Grigeo Klaipėda 1.3
173. Andrius Steponaitis Daikra - Loglita 1.3
174. Gediminas Dragūnas Gitana 1.3
175. Aivaras Žiaušys Vakarų laivų gamykla 1.3
176. Antanas Padavičius Urbovita 1.3
177. Julius Paulauskas Reborda 1.3
178. Laurynas Vadopalas Daikra - Loglita 1.2
179. Eimantas Stonkus Klaipėdos krašto policija 1.2
180. Mindaugas Mineikis Aurora 1.2
181. Gediminas Žalys Urbovita 1.2
182. Justinas Bardauskas Daikra - Loglita 1.2
183. Jurūnas Matspreikšis Grigeo Klaipėda 1.2
184. Deividas Kvecys Dituva 1.2
185. Vitalijus Tamsevičius Dituva 1.2
186. Dovydas Ruoška WYWA 1.1
187. Rimvydas Vaičius Pajūris - Jūros mūša 1.1
188. Mantas Aukselis Daikra - Loglita 1.1
189. Vytautas Remeikis Tauragė 1.1
190. Aleksandr Kostiugov Reborda 1.0
191. Rolandas Krasauskas Klaipėdos krašto policija 1.0
192. Tautvydas Ptakauskas Lavango Group 1.0
193. Marius Granzbergas Lavango Group 1.0
194. Andrej Stankėvič Pajūris - Jūros mūša 1.0
195. Aurimas Bruzinskis Vakarų laivų gamykla 1.0
196. Karolis Norkus Autoegida 1.0
197. Sigitas Ambrazevičius Aurora 1.0
198. Rimantas Šimkus WYWA 1.0
199. Aironas Žymantas Gobana 1.0
200. Laurynas Tarvydavičius Dragūnai 1.0
201. Saulius Šarkis Švarūs langai 1.0
202. Robertas Timinskas Dragūnai 1.0
203. Marius Andrijauskas Pajūris - Jūros mūša 1.0
204. Modestas Breivė KEGA LT 1.0
205. Martynas Simanauskas Dragūnai 1.0
206. Aurimas Zaburas Gobana 1.0
207. Edgaras Gervelis Urbovita 1.0
208. Ilja Sokolov VKKM-2004 1.0
209. Vilius Stonkus Klaipėdos krašto policija 1.0
210. Aivaras Jokubaitis Urbovita 1.0
211. Modestas Česnauskas Vakarų laivų gamykla 1.0
212. Dalius Norgėla Gobana 1.0
213. Benas Kentra Lavango Group 1.0
214. Eroldas Sova Lavango Group 0.9
215. Tomas Valantinavičius Reborda 0.9
216. Airidas Čekas KEGA LT 0.9
217. Doridas Bugys VKKM-2004 0.9
218. Nerijus Girdžiūna Aurora 0.9
219. Ridas Beitneris Tauragė 0.8
220. Andrius Urbonas Urbovita 0.8
221. Nerijus Andrušaitis Grigeo Klaipėda 0.8
222. Egidijus Juostas VMG 0.8
223. Donatas Sirutis Švarūs langai 0.8
224. Justinas Rainys VMG 0.8
225. Edvinas Grušauskas WYWA 0.8
226. Justas Vilčinskas KEGA LT 0.8
227. Audrius Beliauskas Aurora 0.8
228. Artūras Knieža Dituva 0.7
229. Deividas Mineikis Aurora 0.7
230. Artūras Girdenis Urbovita 0.7
231. Edvardas Lukošius VMG 0.7
232. Egidijus Mačiukas Aurora 0.7
233. Julius Lubys Reborda 0.7
234. Vaidas Maziliauskas Lavango Group 0.7
235. Darius Mockus Vakarų laivų gamykla 0.6
236. Nerijus Kuršys Švarūs langai 0.6
237. Linas Klakauskas Pajūris - Jūros mūša 0.6
238. Martynas Baltutis Tauragė 0.6
239. Tomas Žalys Klaipėdos krašto policija 0.6
240. Ugnius Dapkūnas Vakarų laivų gamykla 0.5
241. Vytautas Alonderis Klaipėdos krašto policija 0.5
242. Dalius Daukantas Klaipėdos krašto policija 0.5
243. Dovydas Kanopa Reborda 0.5
244. Rėjus Losis KEGA LT 0.4
245. Eivinas Kilinskas KEGA LT 0.4
246. Martynas Simutis Gitana 0.4
247. Žydrūnas Janavičius Klaipėdos krašto policija 0.4
248. Germanas Galdikas KEGA LT 0.3
249. Linas Narkus Klaipėdos krašto policija 0.3
250. Deividas Šimkus Švarūs langai 0.3
251. Andrius Mikaločius Pajūris - Jūros mūša 0.3
252. Tomas Malakauskas Gitana 0.3
253. Mantas Venckus Grigeo Klaipėda 0.3
254. Akvilinas Kvederis Tauragė 0.3
255. Aurelijus Fetingis KEGA LT 0.3
256. Laurynas Norkus Dragūnai 0.2
257. Edvinas Pupelis Vakarų laivų gamykla 0.0
258. Mindaugas Rimkus Pajūris - Jūros mūša 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Audrius Mineikis Aurora 89.3
2. Haroldas Venskus Gobana 88.9
3. Rokas Norbutas Dituva 82.1
4. Arnas Knystautas VKKM-2004 81.0
5. Dovydas Kanopa Reborda 77.3
6. Valentinas Rumiancevas Daikra - Loglita 75.0
7. Alvydas Gudas Pajūris - Jūros mūša 74.3
8. Dovydas Ruoška WYWA 73.3
9. Andrius Steponaitis Daikra - Loglita 72.2
10. Demas Mockus VMG 71.8
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Serapinas Lavango Group 79.2
2. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 74.4
3. Mantas Aukselis Daikra - Loglita 67.7
4. Evaldas Lengvinas Gobana 67.5
5. Paulius Mitkus Klaipėdos krašto policija 66.7
6. Saulius Šarkis Švarūs langai 66.7
7. Audrius Mineikis Aurora 66.7
8. Paulius Žurna Gobana 65.4
9. Linas Markaitis Urbovita 65.3
10. Eimantas Stonkus Klaipėdos krašto policija 65.2
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vaidotas Pečiukas Lavango Group 50.0
2. Henrikas Norkus Daikra - Loglita 48.4
3. Arnas Knystautas VKKM-2004 44.3
4. Julius Žilinskas Lavango Group 43.8
5. Linas Markaitis Urbovita 43.3
6. Haroldas Venskus Gobana 42.6
7. Titas Lengvinas KEGA LT 42.3
8. Mindaugas Bilčius Aliaska 40.9
9. Andrius Bėrontas Reborda 40.9
10. Marius Prekevičius Lavango Group 39.6
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų

svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti