"Švarūs Langai" ketvirtajame kėlinyje supančiojo varžovus ir pakelta galva žygiuoja į finalą

...

"Švarūs Langai" ketvirtajame kėlinyje supančiojo varžovus ir pakelta galva žygiuoja į finalą 854

Birželio 18 dieną "Inter Cars" taurės lemiamose pusfinalio rungtynėse susigrūmė "Švarūs Langai" ir "Urbovita" komandos. Ketvirtajame kėlinyje fantastiškai susigynę ir "clutch" situacijose sužaidę "Švarūs Langai" iškovojo pergalę rezultatu 61:54 (12:14; 18:17; 8:14; 23:9), bei pateko į didijį finalą. Finalai vyks šeštadienį, birželio 20 dieną. Visi kviečiami praleisti savaitgalį su krepšiniu.

Pirmoji rungtynių pusė buvo labai atkakli ir kovinga. Komandos žaidė tą specifinį krepšinį lemiamose rungtynėse. Daug kovos, kontakto, kibi gynyba. Komandos keitėsi atkarpomis, tai viena, tai kita komanda pirmaudavo. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo "Urbovitos" naudai minimalia persvara 31:30.

Po ilgosios pertrraukos ir toliau "Urbovitą" į priekį vedė ko gero karjeros atkovotų kamuolių rekordą pagerinęs Linas Markaitis. Alvydas Grikpėdis taip pat buvo "baubas" "Švarių Langų" komandai. "Urbovita" trečiąjį ketvirtį gynyboje sužaidė kone idealiai ir prieš lamiamas 10 minučių turėjo persvarą 45:38.

"Švarūs Langai" ketvirtąjį kėlinį pradėjo gera energija. Spurtas leido pasivyti varžovus. Rungtynių epogėjuje Raidas Putrius visas rungtynes mėtęs kamuolius "Dievui į langus" pataikė iš vidutinio nuotolio pelnydamas pirmus taškus iš žaidimo ir "Švarūs Langai" pirmą kartą po ilgos pertraukos įšsiveržė į priekį (52:50). Rokas Misevičius ir Andrius Mockus sužaidė šaltakraujiškai rungtynių pabaigoje ir "Švarūs Langai" laimėjo 61:54, bei iškovojo kelialapį į šeštadienį vykstantį didijį super finalą.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Andrius Mockus "Švarūs Langai" 12 tšk., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 20 nb.

Alvydas Grikpėdis "Urbovita" 17 tšk., 10 atk. kam., 7 išpr. praž., 20 nb.

Rokas Misevičius "Švarūs Langai" 21 tšk., 8 atk. kam., 7 išpr. praž., 19 nb.

Linas Markaitis "Urbovita" 8 tšk., 16 atk. kam., 19 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti